Sürdürülebilir Turizm Politikamız

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM POLİTİKAMIZ

Biz, Hotel olarak, Otelimizin çevremiz üzerindeki etkilerini azaltmak amacıyla çıktığımız bu uzun yolda, atık yönetimi, doğal kaynak kullanımı, çalışanlara sağlık, güvenlik ve çocuk koruma konularında bilgilendirme ve eşit hakların tanınması faaliyetleri ile tüm sorumluluğunu alıyoruz ve insan haklarına saygı gösteriyoruz. Bulunduğumuz topluluk ile entegre olma ve toplumsal sorunların çözümünde yer alma konularında yaptığımız çalışmaların, turizmde sürdürülebilirliğin sağlanmasına katkı sağlayacağı inancındayız.

Doğal kaynaklarımızın tasarruflu kullanımının ve bu kaynakların etkin bir şekilde yönetilmesinin, turizmin sürdürülebilirliğinin sağlanması açısından çok önemli olduğuna inanmaktayız. Çevre konusunda gerçekleştirdiğimiz uygulamalarla, Ege bölgesinde ve Türkiye’de otelcilik sektöründe örnek bir işletme olmayı hedeflemekteyiz.

Amacımız, yürürlükte bulunan tüm çevre kanunları, tüzükleri ve düzenlemelerine uyarak, hizmet verdiğimiz toplumlara, yüksek kalitede hizmet, ekonomik büyüme, çevre koruma, toplumsal katılım ve tabii ki, istihdam vasıtasıyla fayda sağlamaktır. Çevre ile ilgili amaç ve hedeflerimizi belirleyip, sürekli olarak çevresel performansımızı geliştirecek ve faaliyetlerimizin çevre üzerindeki etkileri aza indireceğiz. Çalışanlarımız, misafirlerimiz, tedarikçilerimiz ve genel olarak toplum arasında çevre konusunda bilinç oluşturacağız.

Seaside Apart Otel Didim’in en merkezi yerinde Altınkum plajına sıfır konumdadır.Denize girecek olan müşterimiz plajdan veya kendimize ait olan Seaside beach’tan denize girebilirler. Merkezi konumu ve deniz manzaralı odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar ile konuklarımıza kaliteli hizmet ve konfor sunmaktayız. Türkiye’mizin en özel bölgesi Didyma ve Milet Antik Kenti’ne yakın mesafede bulunan Seaside Apart Otelimiz’den misafirlerimiz kolaylıkla gezmeye ve görmeye gidebilirler. Otelimiz Aydın şehir merkezine 100 km, Didyma’ya 2 km, Milet Antik Kenti’ne ve müzesine 24 km, Didim şehir merkezine 1 km, İzmir Adnan Menderes Havalimanına 146 km, Milas Havalimanına 66 km mesafede olan Seaside Apart Otelimiz tatil için mükemmel bir tercih haline getirmektedir. Apart otelimiz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen Basit Konaklama Turizm işletme belgesi ile hizmet vermektedir. Seaside Apart Otel Didim, Covid-19 salgınına karşı gerekli tedbirleri alarak misafirlerimizin sağlığını ön planda tutmaktadir. Sürdürülebilir Turizm; işletmemiz tarafından benimsenmekte olup işletme politikamız arasında yer almaktadır. Fiziksel engelli müşterilerimiz için otelimizde asansör olmadığından engelli misafirlerimiz için uygun değildir.

 

OUR SUSTAINABLE TOURISM POLICY

We, as  Hotel, take full responsibility and respect human rights through activities such as waste management, natural resource use, informing employees about health, safety and child protection, and promoting equal rights in this long journey we set out to reduce the impact of our Hotel on our environment. We believe that our work on integrating with our community and taking part in the solution of social problems will contribute to ensuring sustainability in tourism.

We believe that the efficient use of our natural resources and the effective management of these resources are very important in terms of ensuring the sustainability of tourism. We aim to be an exemplary business in the hotel sector in the Aegean region and Turkey, with our practices on the environment.

Our aim is to benefit the communities we serve through high quality service, economic growth, environmental protection, community participation and, of course, employment, by complying with all applicable environmental laws, statutes and regulations. We will set our environmental goals and targets, continuously improve our environmental performance and minimize the impact of our activities on the environment. We will create environmental awareness among our employees, guests, suppliers and the society in general.

 

Rezervasyon
Rezervasyon ve bilgi için
SeaSide Rezervasyon
Merhaba, SeaSide Didim Rezervasyon ve diğer tüm sorularınız için bize ulaşın!
Rezervasyon